مهندس مستقل رو قبلا معرفی کردم  خدمتتون. از زمان شروع همکاری جزء زحمت و تلاش چیزی ازش ندیدم. غیر از تخصص ویژگی بارزش اینه که خیلی تندمزاج هست و رک حرفش رو می زنه. چند بار تا الان خواستم حکم سرپرستیش رو برای واحد مهندسی و خدمات بزنم اما هر بار یه چیزی مانع شده. یکبار حتی در خودنویس مخصوص امضای احکامم رو هم باز کرده بودم و می خواستم که امضا کنم که آقا امید چنان عطسه ای کرد که دیوار دفترم لرزید. بعد از اون هم دلم لرزید و در نهایت دستم لرزید. همچنان با حکم امضاء نشده کلنجار می رفتم که بعد از ظهر دیروز یکی از دوستان تماس گرفت و گفت خواهر خانم گرامش بیکاره و به شدت به دنبال یه پست مدیریته می گرده. از اونجاییکه من خیلی به شایستگی افراد اهمیت می دم گفتم عزیز جان رزومه این بنده خدا رو بفرست.

بلافاصله ایمیلی را دریافت کردم ( من همیشه آنلاین بهتر بگویم "برخط" هستم) که محتوی رزومه خانمی بود. با ملاحظه ایمیل شگفت زده شدم. انگار قبای - شاید هم مانتوی- مدیریت مهندسی ما را از قبل برای این بانو دوخته بودند. بلافاصله مهندس مستقل رو صدا زدم. اومد دفتر. روزمه رو بهش دادم گفتم بررسی کنه و سریع اعلام نظر کنه تا این نیروی ارزشمند رو از دست ندیم.

فردای اون روز دیدم مستقل یک رزومه رو با یه یادداشت گذاشته روی میزم. با خواندن یادداشت کلی افسوس خوردم که چرا یک نفر اینقدر می تواند حسود باشد. شما نظر مهندس ما رو بخونین خودتان قضاوت کنین: 

"جناب مهندس 

احتراماً، پیرو دستور جنابعالی در خصوص بررسی سوابق سرکار خانم منسوبی موارد زیر را به اطلاع می رساند

1- نامبرده فارغ التحصیل رشته ادبیات فرانسه می باشد که با حیطه کاری مهندسی و خدمات مطابقت ندارد.
2- طبق تاکید قبلی جنابعالی، حداقل 5 سال سابقه کاری مرتبط پیش نیاز استخدام افراد می باشد. بر اساس بررسی انجام شده متقاضی صرفاً 6 ماه سابقه کاری در یک دارالترجمه و 3 ماه سابقه تدریس در یک موسسه زبان را داشته و در حال حاضر بی کار می باشد

3- سن متقاضی 48 سال است که به نظر نمی رسد امکان آموزش های تطبیقی وجود داشته باشد

به امید خدا پس از بازگشت از ماموریت 4 روزه جهت ارایه توضیح در خصوص مشکلات پروژه A1 خدمت خواهم رسید

" ارادتمند، مستقل

می بینید! تحمل افراد جدید را ندارد. الان هم در دسترس نیست. من هم نمی توانم مدیریت را بی سرپرست بگذارم. کلی کار داریم. یک خانم جاافتاده، از یک خانواده متعهد، . آشنا به دو زبان زنده دنیا که در فضای آموزش نیز فعال بوده است. بهترین گزینه است. حمکش را امضا می کنم همین الان جای درنگ نیست. البته اول باید نشستی داشته باشیم. 

خانم منشی برای فردا صبح جلسه هماهنگ کنید با حضور آقاین نوردیده و آویز. این خانم رو هم دعوت کنین بیایند. بگیر اینم شمارششششش

این طوری خوب شد با همفکری همکاران، بعد از ملاقات فردا حکمشو می زنم. 

منشی: قربان هماهنگ شد. فقط حضور آقای مهندس مستقل لازم نیست. 

من با اخم و ژست مدیریتی: اگر لازم بود که می گفتم خانم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تغذیه سلامت Kedrick رزرو هتل نمره ها بنیان مرصوص گروه تولیدی نساجی تاراتکس گل آرايي حرفه اي wellcome ARMY Live Higher